Про нас

Termojet  – виробнича сімейна компанія заснована у 2002р у місті Києві на базі торгової компанії Софіївка.  

Двадцять  два роки тому в невеликому гаражі було виготовлено першу сталеву гідрострілку Termojet. За ці роки наша компанія перетворилась з невеликого виробництва у найбільший в Україні завод-виробник систем швидкого монтажу для котельних (колектор , гідрострілка , насосна група) та імпортера обладнання для котельних та систем опалення (енергозберігаючі насоси , трьох ходові крани , колектори теплої підлоги , теплові насоси , сепаратори повітря та шламу).  Штат співробітників налічує близько ста людей. Наша компанія виробляє більше 70000 виробів на рік та експортує виготовлену продукцію у 15 країн Європи. У 2018 році було засновано філіал компанії у Польші м. Забже – Termojer sp. Zoo яка успішно працює на просуває системи швидкого монтажу та котельне обладнання Termojet на європейському ринку.

Наразі площа наших виробничих та офісних приміщень становить більше 3000 м.кв. та складські приміщення 2500 м.кв.

Колектори , гідрострілки та насосні групи Termojet виготовляються на високотехнологічному сучасному обладнанні : лазерних верстатах, листогинах , напівавтоматичних зварювальних апаратах та лініі порошкового фарбування. 

В цеху фінальної збори обладнання додатково перевіряється,  вдягається в теплоізоляцію, пакується та передається на склад готової продукції.